محل تبلیغات شما

لطفا مخاطبان پیج اینستاگرام خودتان را به گلوله نبندید

لازم نیست به هر قیمتی که شده هر روز محتوا بریزی توی حلق مخاطب!

چرا؟

اگر الگوریتم اینستاگرام را به خوبی بشناسید متوجه خواهید شد که دارید گند میزنید به پیجتون

بزارید با هم این موضوع را بررسی کنیم…

اینستاگرام در مرحله اول پست شما را به ۱۰ درصد از فالوور های شما نشان میدهد

اگر این ۱۰ درصد با پست شما تعامل خوبی برقرار کردند در مرحله بعد همان پست را به افراد بیشتری از پیج خودتان نشان میدهد

حالا اگر در مجموع این پست شما تعامل بالایی پیدا کند در نهایت وارد اکسپلور خواهد شد….

تا اینجا جالب بود نه؟ ولی…

اگر همین پست شما را اینستاگرام به ۱۰ درصد اول نشان داد و تعامل خوبی صورت نگرفت

اول پست شما را در اولویت پایین تری قرار خواهد داد و به مرور زمان امتیاز دیده شدن پست های شما کاهش پیدا میکند و به زودی

متوجه خواهید شد تعداد لایک و کامنت های شما به شدت کم شده است!

در اکثر زمینه ها امکان ندارد شما بتوانید هر روز محتوا تولید کنید

دلیل اول این است که ممکنه حوزه کاری شما به شکلی نباشه که امکان تولید محتوای روزانه وجود داشته باشد

دلیل دوم این است زمانیکه شما هر روز محتوا تولید میکنید به صورت اتوماتیک در برخی موارد کیفیت محتواها کاهش خواهد داشت

دلیل سوم این است که هر پیجی پس از مدتی که محتوای روزانه تولید میکند در نهایت به استپ برخورد میکند و مجبور به تولید محتوای آشغالی خواهد شد

دلیل چهارم این است که باید یاد بگیرید به جای تولید محتوای روزانه، محتوایی تولید کنید که کیفیت داشته باشد و تعامل بالایی با مخاطبان برقرار کند

دلیل پنجم این است که قرار نیست و امکان ندارد برای هر نوع کسب و کاری یک نسخه یکسان از اینستاگرام مارکتینگ پیچید…

مردگان برای شما هیچ اعتباری ایجاد نمی کنند

همین حالا بالا سر قبر یک مرده  بگو یک لیوان آب از من بخر!

چه اتفاقی میفته؟

جواب کاملا مشخصه

میگن دیوانه را نگاه کن، بنده خدا زده به سرش!

وقتی برای اعتبار کسب و کارت میری فالوور فیک میخری دقیقا دارید سر قبر مرده بازاریابی میکنید

جالب اینجاست که بعدا پیام دریافت میکنم که میپرسند:

من ۱۹k (هر k هزار فالوور) دارم اما فروش ندارم

پیج را آنالیز میکنیم و متوجه میشیم که این ۱۹ هزار فالوور حداقل ۱۸۵۰۰ تا از آنها فیک هستند!

فالوور فیک اعتبار که نمی آورد هیچ، بلکه آبروی شما را خواهد برد، چرا؟

چون هر کسی که وارد پیج شما بشود اول از همه متوجه میشود که پیج ۱۹ هزار فالووری چرا ۱۰۰ تا لایک و ۳ کامنت درست و حسابی هم ندارد!

بعد تازه مجبور میشوید لایک و کامنت بخرید که تا ابد امکان ندارد به ازای هر پست این کار را انجام دهید

اتفاق وحشتناک تری که خواهد افتاد این است که طبق الگوریتم اینستاگرام

پیج شما به صورت کامل امتیاز دیده شدن را از دست خواهد داد و بهتر است این پیج را برای همیشه ببندید…

کی گفته من از تو خوشم میاد؟

حتما شما هم بعضی از پیج ها را دیده اید که یک شبه با ۵۰ یا ۱۰۰ هزار فالوور واقعی سر و کلشون پیدا میشه!

واقعا چه رازی در میان هست که شما از آن خبر ندارید؟

شما هم دوست دارید یک شبه صاحب چنین پیجی شوید؟

کافی است عبارت خرید پیج اینستاگرام” را در گوگل جستجو کنید

با کلی سایت هایی روبرو خواهید شد که یک پیج آماده با هر تعداد فالوور که شما دوست داشته باشید آماده فروش دارند!

چند میلیون ناقابل هم از شما پول میگیرند!

تبریک میگم، شما موفق شدید گند بزنید به کسب و کارتان

این داستان من را یاد ژل تبلیغاتی می اندازد که در تبلیغات نشان میداد افراد به محض اینکه به شکم خودشان میمالند لاغر میشوند

اولین نکته: بدانید و آگاه باشید که صاحب اصلی پیج هر زمان که بخواهد میتواند پیجش را از شما پس بگیرد

یکی از دلایلی که میگن پیجم هک شد همین است

دومین نکته: آیا شما میدانید پیجی که خریدید به چه روشی فالوور جذب کرده است و آنها به چه چیزی علاقه دارند؟

واقعا خجالت آوره

خیلی از این پیج هایی که شما میخرید با استفاده از احساسات جنسی فالوور جمع میکنند و در نهایت شما آن را تبدیل می کنید به پیج کاری!

سومین نکته: پیجی که مخاطبش را نمی شناسید هیچ فرقی با فالوور فیک ندارد؟

همه میدانیم سیگار کشیدن بد است اما آمار نشان میدهد عده زیادی با لذت سیگار میکشند

امروز هم متوجه شدید که این سه تا اشتباه کسب و کارتان را در اینستاگرام نابود میکنند

امیدوارم داستان، داستان سیگار نکشید نشود…

منبع: فکر آبی

ایده هایی مفید و عملی برای افزایش فروش - پرس کارت‌های ویزیت

ایده هایی مفید و عملی برای افزایش فروش -برچسب تماس به‌جای تراکت تبلیغاتی

ایده هایی مفید و عملی برای افزایش فروش - نصب برچسب

پیج ,فالوور ,پست ,تولید ,هم ,یک ,است که ,پست شما ,را به ,کسب و ,شما را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مربیان پینگ پنگ تنیس روی میز تهران ریاضی مدرسه ها Lisa's receptions lansbelozoon عقیق •.❤ مهم دوست داشتنه ❤.• James's site خرید کفش کتونی براق اسپرت ارزان اسپرت دخترانه زنانه پسرانه 2021 معارف آسمانی (نورمهدا) Ronald's memory